Analiza kolorystyczna

Kolory otaczają nas w życiu codziennym, trudne do przecenienia jest ich znaczenie dla samopoczucia, wyglądu i tego jak odbierają nas inni ludzie.

 

Kolorem należącym do naszej palety barw personalnych możemy podkreślić atuty urody, spowodować, że cera będzie wyglądała świeżo i promiennie, a garderoba harmonizowała z naszym charakterem i genotypem.

 

Jeżeli zdarza się, że jednego dnia zadajesz sobie pytanie, dlaczego w ubraniu, które sama wybrałaś czujesz się przygaszona, od rana wyglądasz na zmęczoną, a Twoja cera jest szara i pozbawiona blasku, natomiast innym razem, mimo że balowałaś całą noc jesteś promienna i świeża, a obcy ludzie przechodząc uśmiechają się do Ciebie…

 

Czas poznać magię kolorów, a konkretnie Twoich kolorów

 

Profesjonalnie wykonana analiza kolorystyczna pomoże Ci poznać barwy personalne harmonizujące z karnacją, kolorem oczu i temperamentem. Dzięki temu dobór odpowiedniej kolorystycznie odzieży, dodatków, koloru włosów czy makijażu, które podkreślą naturalne piękno przestanie być problemem, a źle dobrana garderoba nigdy już nie spowoduje, że pod oczyma pojawią się sińce, czy też skóra będzie szara i zmęczona.

 

Analiza kolorystyczna wykonywana jest przy użyciu Ram Testowych Colour Analysis System – C.A.S., Profesjonalnego Lustra AK C.A.S. oraz profesjonalnych, transparentnych Chust Kolorystycznych AK C.A.S. Wzorniki kolorów określone zostały na bazie Pantona, najbardziej zaawansowanego systemu pomiaru barw na świecie, co daje gwarancję najwyższej jakości.

 

Nie czekaj dłużej, poznaj swoje kolory, które wydobędą i podkreślą Twoje naturalne piękno!