O mnie

Na imię mi Anna, to co robię jest moją pasją. Zaczęło się od fascynacji sztuką makijaży, aby móc wykonywać je profesjonalnie postanowiłam uczyć się od najlepszych i w ten sposób trafiłam do  Akademii Wizażystki MAESTRO, szkoły prowadzonej przez Międzynarodowego Mistrza Makijażu Profesjonalnego. Już w trakcie trwającej rok nauki doszłam do wniosku, że Klientkom nie zawsze zależy jedynie na krótkotrwałym podkreśleniu urody, a nawet najlepiej wykonany makijaż wcześniej czy później poddany zostaje zabiegowi demakijażu.

 

Moją filozofię urody, oprócz chwilowego jej poprawienia zamierzałam oprzeć na dużo mocniejszych fundamentach:  pielęgnacji, poszukiwaniu i stosowaniu skutecznych kosmetyków oraz profesjonalnej pomocy w odkrywaniu i podkreślaniu własnego piękna.

 

W tym celu zdobyłam dyplom, uczestniczyłam w różnego rodzaju szkoleniach i zdobywałam coraz szerszą wiedzę  z zakresu pielęgnacji urody. Pozwoliło mi to na holistyczny sposób podejścia do Klienta.

 

Dziś osoby korzystające z moich usług nie muszą szukać rzeszy specjalistów, którzy zadbają o ich paznokcie, cerę, makijaż, doradzą jaki kolor zdobi, ożywia, pozwala zyskać w oczach otoczenia. Wiedzą, że pomogę im uporać się z tymi problemami.

 

W przyjaznej atmosferze dobieramy najwłaściwsze zabiegi,  omawiamy dalszą pielęgnację, selekcjonujemy najodpowiedniejsze kosmetyki zarówno pielęgnacyjne jak i te niezbędne w każdej kosmetyczce – kolorowe. W razie potrzeby omawiamy i ćwiczymy krok po kroku wykonanie codziennego makijażu. Po przeprowadzeniu analizy kolorystycznej, wspólnie przeglądamy szafę i ustalamy, które kroje, kolory i dodatki uwydatnią atuty urody, a których należy unikać.

 

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, ponieważ tylko takie podejście gwarantuje sukces wszelkich zabiegów, a bezcenną premią dla mnie jest uśmiech zadowolenia na twarzy Klienta i zaufanie którym mnie darzy.

 

Zapraszam do                 
skorzystania z moich usług