Oferta

 • Mikrodermabrazja

  Zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu powierzchniowych warstw naskórka za pomocą głowicy diamentowej.Wzmacnia skórę właściwą stymulując mikrokrążenie oraz przepływ limfy. Pobudza produkcję elastyny i kolagenu.

 • Mezoterapia bezigłowa

  Jest to bezbolesny zabieg, będący alternatywą dla mezoterapii igłowej. Wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroosmozy i elektroporacji. Występujące w postaci specjalnych impulsów fale elektromagnetyczne umożliwiają transport substancji aktywnych zawartych w preparatach do najgłębszych warstw skóry.

 • Peeling kawitacyjny

  Zabieg idealny niemal dla każdego rodzaju skóry. Delikatne oczyszczanie skóry za pomocą fal ultradźwiękowych, poprawia dotlenienie komórkowe oraz mikrokrążenie, stymuluje naturalne nawilżenie i zmiękcza naskórek. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych.

 • Sonoforeza

  Zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry substancji aktywnych. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło wnika w tkankę, odprężając skórę i mięśnie, natomiast głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, wpływa symulująco na metabolizm i regenerację komórek. W zależności od zastosowanych preparatów aktywnych można uzyskać efekt nawilżenia i wygładzenia skóry, ujędrnienia, spłycenia zmarszczek, likwidacji przebarwień, odżywienia.

 • Pielęgnacja dłoni i paznokci

  Wypielęgnowane dłonie i zadbane paznokcie, są naszą wizytówką, odgrywając szczególną rolę w kontaktach interpersonalnych. Ich wygląd często postrzegany jest, jako świadectwo kultury i higieny oraz istotny atrybut urody. Jednocześnie, są częścią ciała najbardziej narażoną na działanie szkodliwych substancji i warunków atmosferycznych. Pozwól sobie pomóc, a Twoje dłonie przestaną być niepisaną metryką zdradzającą wiek, a połamane paznokcie zmorą dnia codziennego.

 • Elektrostymulacja

  To zabieg elektroleczniczy wykorzystujący prądy impulsowe małej częstotliwości. Stosuje się go w celu wywołania skurczu mięśnia lub całej grupy mięśni, a także w terapii przeciwbólowej oraz w celu poprawienia trofiki tkanek (odżywienie i dotlenienie tkanek).

 • Peelingi oparte na kwasach AHA-BHA

  Jest to zabieg złuszczający oparty na alfa-hydroksykwsach (AHA) i beta-hydroksy kwasach (BHA), są to kwasy owocowe (glikolowy, migdałowy, winny, jabłkowy, cytrynowy, mlekowy, salicylowy), które powodują rozluźnienie martwych komórek naskórka, co daje efekt złuszczenia, a skóra zostaje ujędrniona, wygładzona i odmłodzona.

 • Makijaże

  Profesjonalnie wykonany makijaż potrafi podkreślić to, co piękne i ukryć ewentualne niedoskonałości. W zależności od jego rodzaju, temperamentu osoby i okoliczności, na którą jest wykonywany, może być niemal niewidoczny, fantazyjny, uwodzicielski, mniej lub bardziej odważny.

 • Indywidualna nauka makijażu

  W trakcie spotkania w miłej i niekrępującej atmosferze dowiesz się, jaki jest Twój typ urody, poznasz techniki wykonywania makijażu dziennego i okolicznościowego oraz modelarzu, wyjaśnię dokładnie jak działa kolor, jego intensywność i walor na Twoją tęczówkę.

 • Analiza kolorystyczna

  Kolory otaczają nas w życiu codziennym, trudne do przecenienia jest ich znaczenie dla samopoczucia, wyglądu i tego jak odbierają nas inni ludzie. Kolorem należącym do naszej palety barw personalnych możemy podkreślić atuty urody, spowodować, że cera będzie wyglądała świeżo i promiennie, a garderoba harmonizowała z naszym charakterem i genotypem.

 • Henna i epilacja brwi

  Brwi mają ogromny wpływ na wygląd i wyraz twarzy. Potrafią sprawić, że oko się otworzy, spojrzenie nabierze magnetyzmu i głębi, a twarz charakteru. Jest tylko jeden warunek – muszą być dobrze wymodelowane!