Pielęgnacja dłoni i paznokci

Zabieg parafinowy

jest ratunkiem dla skóry dłoni i paznokci wysuszonych i zniszczonych detergentami, pracami domowymi i czynnikami środowiska zewnętrznego.

Dłonie po dezynfekcji poddawane są peelingowi, następnie aplikowany jest preparat bogaty w substancje odżywcze, tak przygotowane zanurzamy w rozgrzanej parafinie, zabezpieczamy rękawiczką foliową i umieszczamy w grubych rękawicach frotte, dla utrzymania temperatury. Otulona ciepłą parafiną skóra dłoni lepiej wchłonie wartościowe substancje.

Manicure

polega na skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci. Skórki, zmiękczone w kąpieli wodnej lub przy użyciu removera, usuwane są za pomocą cążek, lub patyczkiem. Płytka paznokcia poddana jest pielęgnacji odżywką, a dłonie kremem odżywczym.

 

Manicure SPA

kompleksowy zabieg pielęgnacji paznokci naturalnych. Zabieg manicure poszerzony o pielęgnację skóry. Peeling i masaż zapewni złuszczenie i wygładzenie skóry dłoni. Maska nawilży i odżywi dłonie.


Manicure hybrydowy

to rewolucyjny zabieg stylizacji paznokci. Koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami oraz długim czasem wysychania. Lakierożel po nałożeniu pozostanie bez skazy, przez co najmniej 2 tygodnie, przy wyjątkowo naturalnym wyglądzie. Bogata paleta barw zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. Produkt nakładany jest jak lakier, utwardzany w lampie UV, przez co jest wytrzymały jak żel, a zarazem łatwy do usunięcia bez ingerencji w naturalną płytkę paznokcia.


Przedłużanie paznokci -żelem UV na szablonie.

Rekonstrukcja obgryzionych paznokci - żelem UV

Żelowanie naturalnej płytki paznokcia - wzmocnienie naturalnej płytki paznokcia żelem UV