Mobilne Studio Kosmetyki i Wizażu

Jest odpowiedzią na potrzeby Klientów XXI wieku, zarówno tych zapracowanych, zabieganych, nie znajdujących czasu na wizytę w stacjonarnym salonie kosmetycznym, jak i tych ceniących sobie dyskrecję i komfort domowego zacisza. Jest również alternatywą dla młodych mam nie mających z kim zostawić swojego maluszka oraz wszystkich tych osób, dla których wizyta w salonie jest kłopotliwa lub uciążliwa. 

 

Szeroka gama oferowanych zabiegów zapewni kompleksową pielęgnację twarzy, dłoni, stóp oraz ciała.

 

Jednak tym co daje Unique Beauty przewagę nad typowymi gabinetami kosmetycznymi jest bogata i profesjonalna oferta z zakresu wizażu i stylizacji. Proponuje Państwu: 

  • wykonanie profesjonalnych makijaży na każdą okazję: ślubnych, dziennych, wieczorowych, biznesowych oraz fotograficznych.
  • wycieczkę w krainę kolorów, dając możliwość ich poznania i polubienia podczas wykonywania analizy kolorystycznej, a następnie wykorzystania barw personalnych w trakcie stylizacji.

 

Gwarantuję Państwu usługi na najwyższym poziomie, w miłej i niekrępującej atmosferze, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i kosmetyków z zachowaniem wszelkich zasad higieny.

 

Zapraszam na wyprawę w świat pielęgnacji urody i harmonijnego wizerunku.


Serdecznie pozdrawiam